Aras 12 Martspor Sporu Eve Sığdırdı

Bizden Haberler / 20.04.2020 15:59

Aras 12 Martspor’un kayakçıları Koronavirüsle Mücadele kapsamında sporu eve taşıdı. Mavi-yeşilli kulübün kayakçıları evlerinde bireysel çalışmalar yapıyor.

Türkiye’nin kayaktaki öncü kulüplerinden biri olan Aras 12 Martspor kayakçıları evlerinde spor yapmaya devam ediyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (COVİD-19)salgını nedeniyle evde kalan Aras 12 Martspor Kulübü Kayakçıları, bireysel antrenmanlar yapmaya devam ediyor. Mavi-yeşilli kulübün kayakçıları antrenörlerin video sistemi ile kendilerine verilen antrenman programını evlerinde uyguluyor.

Aras 12 Martspor’un kayakçıları evlerinde bireysel antrenmanlar yaparak hem devletimizin koronovirüsle mücadelesine destek veriyor. Hem de evde antrenman yaparak formlarını koruyorlar.

Aras 12 Martspor Kulübü Başkanı Cafer Nuroğlu da, antrenörlerin verdikleri programlar sayesinde evde kalan sporcuların yaptıkları antrenmanları sporcularla görüşerek takip ettiklerini belirterek, bu süreçte evde spor yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Sporcular moralli çalışıyor

Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Fikret Akbaş ve kulüp yönetiminin destekleri ile bu sezon Koronavirüs salgını öncesine kadar Kayak Federasyonu’nun düzenlediği yarışlarda başarılı derecelere imza atarak camianın gurur kaynağı olan Kayakçılar, bugünlerde ise evlerinde bireysel antrenmanlar yaparak çalışmalarını sürdürüyor.

Mavi-yeşilli kayakçılar, evde çalışma ortamından bir hayli mutlu gözüktüler. Evde kalan ve Moralli çalıyan Aras 12 Martsporlu kayakçılar, antrenörlerin verdikleri programları harfiyen uyguluyorlar.

Sporculara uyarılarımızı yapıyoruz

Aras 12 Martspor Kulübü Başkanlığını da yıllardır başarılı bir şekilde sürdüren ve aynı zamanda da Türkiye Kayak Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi oylan Cafer Nuroğlu, Aras 12 Martsporlu kayakçılara uyarılarda bulunduklarını belirterek, “Sporcularımıza sağlık anlamında kendilerine dikkat etmeleri gerektiğini söylüyoruz. Evlerinde çalışsalar bile sosyal mesafeye uymaları konusunda uyarılarda bulunuyoruz. Özellikle yetişkin sporcularımıza da çok mecburi kalmadıkları sürece evlerinden dışarı çıkmamalarını istiyoruz. İnşallah bu süreci hep birlikte geçeceğiz” dedi.

Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş’ın spordaki kurmaylarından biri olan Aras 12 Martspor Genel Kaptanı  Mithat Yurt da milli kayakçı oğlu Burak Yurt olmak üzere kulübün alp disiplini ve kayakla atlamadaki sporcularının bireysel çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi. Yurt, “Sporcularımızla yakından ilgileniyoruz” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Aras EDAŞ Normalleşme Sürecinde Bizden Haberler / 24.06.2020 14:21 Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süredir ofiste en az personel ile hizmet veren Aras EDAŞ, normalleşme sürecine girdi. Eski çalışma düzenine geçilen ofislerde bir takım önlemler alınacak.Aras EDAŞ çalışma alanlarında bir dizi tedbir alarak norma

İSG Eğitimlerinde Video Konferans Dönemi Bizden Haberler / 01.06.2020 15:29 ISG EĞİTİMLERİNDE VİDEO KONFERNAS DÖNEMİ Aras EDAŞ, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerini, bu yıl Covid-19 salgını nedeni ile aldığı tedbirler ışığında video konferans üzerinden gerçekleştirdi. 7 ilde ve yaklaşı

BASIN AÇIKLAMASI Bizden Haberler / 03.04.2020 23:09 ARAS ELEKTRİK DAĞITIM AŞ olarak;Kıyasen Fatura Düzenlemesine ilişkin yanlış anlaşılan hususlara açıklık getirmek amacıyla bazı konuları yeniden vurgulamak ve kafalardaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için bölgemizde yapacağımız uygulama aşağıda

ARAS EDAŞ'TA KORONA ÖNLEMLERİ Bizden Haberler / 20.03.2020 15:18 Korona virüs ile mücadele kapsamında özellikle kalabalık ortamda personel çalıştıran kamu ve özel sektör firmaları, tedbirlerini üst seviyeye çıkardı. Yüzlerce kişinin aynı anda görev yaptığı çağrı merkezlerinde alternatif tedbirler devreye sokuldu.Ü

Aras EDAŞ’ta Korona Önlemleri Bizden Haberler / 18.03.2020 16:56 Çin’in Wuhan bölgesinde çıkan ve hızla yayılarak Dünya’yı etkisi altına alan Korona virüse karşı Aras Elektrik önlemlerimi artırdı. Doğu Anadolu’da 7 ile elektrik dağıtım hizmeti veren Aras EDAŞ, tüm birimlerinde dezenfekte çalışma