ARAS EDAŞ’TA BAYRAM COŞKUSU

Bizden Haberler / 13.06.2019 08:33

Ramazan Bayramı sonrası personeli ile bir araya gelen Aras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, çalışanları ile tek tek tokalaştı, bayramlarını kutladı. Aras Ailesini tekrar birarada görmek bizim için mutluluk verici diyen Fikret Akbaş, bayramların birlikteliğin ve paylaşmanın verdiği bütünlükle sosyal yaşamımızın dinamiklerinden olduğunu söyledi.

Aras EDAŞ gelenekselleşen bayram programlarından birini daha yineleyerek Ramazan Bayramı sonrasında Genel Müdürlük Binasında bayramlaşma programı gerçekleştirdi. Programa katılan Aras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, çalışanların tek tek elini sıkıp, bayramlarını kutladı.

Tüm çalışanların hazır bulunduğu programda konuşan Genel Müdür Fikret Akbaş, bayramların kardeşlik hukukunu arttırdığını, bu yüzden bayramlaşmanın Aras EDAŞ’ın kurum kültürünün bir parçası olduğunu söyledi.

Çok özel bir ekiple çalıştığını dile getiren Genel Müdür Fikret Akbaş, görevlerini yaz-kış, gece-gündüz demeden layığı ile yerine getirdiklerini, özverinin ve kararlılığın birleştiği yerde başarının kendinden geleceğini söyledi.  Konuşmasına devam eden Akbaş, Bayramların toplumumuzdaki kaynaşmayı, paylaşmayı, kardeşlik hukukunu arttıran, sosyal yaşamımızı her yıl tekrardan güçlendiren manevi dinamiklerinden olduğunu ifade etti. Kaliteli hizmet için hedeflerini çalışma arkadaşlarına hatırlatan Fikret Akbaş, “Beş yıl içerisinde güzel şeyler yaptık. Beş yıl önce koyduğumuz bir hedef vardı. Enerjinin kalitesi ve hizmetin kalitesini yükseltebileceğimiz kadar yükseltelim diye bir karar almıştık. Aras Ailesinin bütün fertlerinin gayretiyle çok iyi seviyelere geldik. Özellikle arıza sayılarımızın ve süremizin azalması, ciddi anlamda övgü alır halde. İletişim noktasında ve hizmet noktasında da çıtayı yükselttik. Tek kanallı ulaşılamayan telefonlardan, bugün 13 farklı iletişim kanalı ile her isteyenin istediği yerden ve istediği saatten ulaşabileceği iletişim kanallarımız mevcut. Bu gelişmeler, yapılan altyapı çalışmaları, yapılan teknolojik yatırımlar bizi ileriye taşıdı ve daha da ileriye gideceğiz.’’ dedi.

En hassas noktamız İş Sağlığı ve Güvenliği

İş Sağlığı ve Güvenliği hususundaki hedeflerine de değinen Fikret Akbaş, Aras EDAŞ’ın en hassas konusunun İş Sağlığı ve Güvenliği olduğunu ifade etti. Çalışma hayatına dair hiçbir hareketin, hiçbir oluşumun, can güvenliğinden üstün olamayacağını belirten Fikret Akbaş, en hassas noktamız ve birinci önceliğimiz ‘’İş Sağlığı ve Güvenliği’’dir. Dedi.

DİĞER HABERLER

Aras EDAŞ Çalışanlarının Serüveni Bizden Haberler / 29.07.2019 10:33

Ağrı’da yanmayan sokak lambası kalmayacak Bizden Haberler / 08.07.2019 10:05 Aras EDAŞ, Ağrı merkezde şehirler arası yollar için refüj aydınlatmaları yaparken, şehir içi aydınlatmalarını da elden geçiriyor.Aras EDAŞ ekipleri enerji hatları ve direkleri yenileyip baştan aşağı aydınlatıyor. İl genelinde mesai kavramı gözetmeksi

ARAS Elektrikte ISG Çalıştayı Bizden Haberler / 24.06.2019 14:03 Aras EDAŞ İSG çalıştayı yaptı. İş Sağlığı ve Güvenliği konusundan ciddi atılımlar gerçekleştiren Aras EDAŞ, ELDER’le ortak İSG çalıştayı yaptı. Aras EDAŞ Genel Müdürlüğünde yapılan çalıştayın konukları ulusal düzeyde olup iş kazalarının kök ned

ARAS EDAŞ’TAN YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİ Bizden Haberler / 21.06.2019 11:10 Aras EDAŞ Eğitim Birimi’nin yaptığı ‘’Yüksekte Çalışma ve Kurtarma Eğitimi’’ iki kademeli olarak teorik kısmı Aras EDAŞ eğitim salonunda, pratik kısmı Aras EDAŞ eğitim sahasında yapıldı.30 katılımcının yer aldığı eğitim,

Kanatlı Uygarlığa İzolasyonlu Koruma Bizden Haberler / 18.06.2019 14:37